Skoč na obsahSkoč na navigaci
Content of this page is not available in selected language (en).

Biblio-box

Biblio-box slouží k bezkontaktnímu vrácení výpůjček. Služba na vrácení knih pomocí biblio-boxu je založena na důvěře mezi knihovnou a čtenářem.
Biblio-box není určen ke vkládání knižních darů nebo dokumentů půjčených v jiných knihovnách a prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby (MVS). Do boxu nevracejte z důvodu možného poškození CD (audioknihy), Kouzelné čtení, časopisy a deskové hry. Pokud vhodíte do boxu tyto dokumenty, bude jakékoliv poškození účtováno čtenáři. Knihovna se zavazuje knihovní jednotky vyzvednuté z knižního boxu odepsat uživateli z jeho čtenářského konta nejpozději následující pracovní den. Pokud jsou při vrácení knihovní jednotky vygenerovány sankční poplatky, zůstávají načteny na čtenářském kontě a uživatel je uhradí při osobní návštěvě knihovny.
Knihovní jednotky, které byly oproti stavu při půjčování jakýmkoli způsobem poškozeny, knihovna ze čtenářského konta neodepíše. Knihovna vyrozumění o vrácení výpůjčky neposílá. Vrácení dokumentu si můžete ověřit nahlédnutím do vašeho čtenářského konta na 
 ww.kralupy.tritius.cz,  popř. se můžete informovat e-mailem či telefonicky. Samozřejmě budeme rádi, když nás v provozní době pro veřejnost navštívíte osobně a dokumenty vrátíte obsluze půjčoven.

Do boxu nevhazujte čtenářské průkazy!
Biblio-box je umístěn ve vstupní chodbě knihovny.

Provozní doba knihovny:
Wednesday 21. February 2024
Departments
Morning
Afternoon
Pro dospělé
08:00 - 11:30
12:30 - 18:00
Pro děti
08:00 - 11:30
12:30 - 17:30
Studovna
08:00 - 11:00
12:30 - 18:00
Kalendář událostí

Nahrávám kalendář...

To the top