Skoč na obsahSkoč na navigaci

Aktuálně

Prázdninový provoz  

Prázdninový provoz

Mimořádný provoz pro veřejnost 28. června 2024

Milé děti,

upozorňujeme Vás na mimořádný provoz dětského oddělení v pátek 28. června 2024. Navštívit nás můžete také v dopoledních hodinách od 8:00 do 11:00 hodin. Odpolední provoz zůstává nezměněn. Přejeme Vám hezké vysvědčení a krásné prázdniny. 

6. ročník Lovců perel

Lovci perel 2024

Milé děti, 1. března zahajujeme 6. ročník Lovců perel.
Do 30. prosince 2024 můžete vybírat z více jak 2 300 perlorodek, které jsou pro vás připraveny v dětském oddělení a těší se na ulovení! 

Jarní prázdniny v dětském oddělení

Jarní prázdniny

Lovci perel

Slavnostní vyhlášení 5. ročníku Lovců perel 

Lovci perel

Soutěže se zúčastnilo 50 dětí, které odevzdaly alespoň jeden pracovní list k perlorodce. V tomto ročníku přečetly 687 knih a navlečeno bylo celkem 3042 perliček za vypracované otázky. Za účast ve všech pěti ročnících soutěže obdržela mimořádné ocenění Michaela Trejbalová, která se vždy umístila na 1. - 3. místě. Výsledková listina je umístěna na síti ve vstupní chodbě dětského oddělení. Perličky si můžete vyzvednout u knihovnic do konce února. Všem oceněným ještě jednou gratulujeme!
A od 1. března 2024 vyhlašujeme 6. ročník.  
 

Lovci perel

 Lovci perel

Milé děti,

29. prosince 2023 byl ukončen další ročník oblíbené hry Lovci perel. Nyní probíhá jeho vyhodnocení. O slavnostním vyhlášení výsledků vás budeme včas informovat e-mailem.


Pohádková záložka

Městská knihovna vyhlašuje výtvarnou soutěž Pohádková záložka. Záložky  můžete odevzdávat do 10. listopadu v dětském oddělení. Zúčastnit se mohou úplně všichni - děti i dospěláci. Odevzdané záložky budou vystaveny v  oddělení pro děti od 15. listopadu. Autoři nejhezčích záložek v jednotlivých kategoriích budou odměněni. Fantazii se meze nekladou. Těšíme se na Vaše výtvory!
Probíhá 5. ročník oblíbené hry 
Lovci perel  

Lovci perel
Provozní doba knihovny:
Neděle 14. července 2024
Oddělení
Dopoledne
Odpoledne
Pro dospělé
- z a v ř e n o -
- z a v ř e n o -
Pro děti
- z a v ř e n o -
- z a v ř e n o -
Studovna
- z a v ř e n o -
- z a v ř e n o -
Kalendář událostí

Nahrávám kalendář...

Nahoru