Skoč na obsahSkoč na navigaci
Content of this page is not available in selected language (en).

E-knihy

On-line katalog: E-knihy Palmknihy.cz
Městská knihovna ve spolupráci s portálem
www.palmknihy.cz nabízí registrovaným čtenářům k vypůjčení přes 11 tisíc e-knih. Z pohodlí domova si můžete zdarma vypůjčit e-knihu přes náš on-line katalog. Důležitá je platná registrace v knihovně a zadání shodné emailové adresy na přihlášce a při registraci na www.palmknihy.cz. E-knihy se půjčují na 31 dní, poté ze čtecího zařízení zmizí, knihy nelze vrátit dříve ani naopak výpůjčku prodloužit. Prosím zvažte, zda stažené tituly stačíte přečíst, aby nedocházelo k hromadění dokumentů a opětovnému stahování stejných titulů. Knihovnu stojí každý titul 49,- korun, tato částka je odváděna vydavateli. V současné době umožňujeme maximální počet výpůjček 3 e-knih.
Jak začít?
Registrujte se
v naší knihovně. Stáhněte si zdarma aplikaci Palmknihy pro telefony, tablety a čtečky se systémem Android nebo iOS. V aplikaci se registrujte stejným e-mailem, kterým jste registrováni v knihovně.
Jak si e-knihy vypůjčit?
Přihlaste se do on-line katalogu knihovny. Klikněte na tlačítko „Půjčit e-knihu“ u vámi vybraného titulu.
Kde svou e-knihu najdete?
Po vypůjčení naleznete e-knihu v aplikaci Palmknihy v sekci „Moje e-knihy“ (za 31 dní se eVýpůjčka sama vrátí).

Aplikaci je možné nainstalovat zdarma na iPhone, iPad z App Store nebo na telefony, tablety a čtečky se systémem Android z Google Play. Máte-li problémy se zařízením, aplikací, konkrétní e-knihou či chybějící výpůjčkou, na které nebudete znát odpověď a nebudou ji znát ani pracovníci knihovny? Více o aplikaci najdete na mobilní aplikaci. Nebo se obraťte na zákaznickou podporu, která je k dispozici Po-Pá 80.00-17.00. Zákaznická podpora Palmknih: e-mail: knihovny@palmknihy.cz, tel.: + 420 731 159 973.

METIS - Portálové rozšíření TRITIA
On-line katalog: E-knihy Městské knihovny v Praze
– převážně nelicencované volně stáhnutelné e-knihy

On-line katalolog: E-knihy Tritus – nelicencovaná on-line videa, především videa naučná výuková z YouTube od různých vydavatelů ze serveru https://eknihy.tritius.cz/. 

Provozní doba knihovny:
Wednesday 21. February 2024
Departments
Morning
Afternoon
Pro dospělé
08:00 - 11:30
12:30 - 18:00
Pro děti
08:00 - 11:30
12:30 - 17:30
Studovna
08:00 - 11:00
12:30 - 18:00
Kalendář událostí

Nahrávám kalendář...

To the top